Офіційний сайт школи

ВАС ВІТАЄ ДОРОШОВЕЦЬКИЙ НВК!

Четвер, 13 Грудня 2018, 21.55.23

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 7

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Список учнів Дорошовецького НВК

СПИСОК УЧНІВ ДОРОШОВЕЦЬКОГО НВК

1 КЛАС

№п/пПрізвище, ім'я, по-батькові Рік народженння
1Анака Аліна Миколаївна 2011
2Андрусяк Олександр Олександрович 2011
3Бойко Андрій Русланович 2011
4Бузинський Денис Сергійович 2011
5Вівчар Анастасія Любомирівна 2011
6Гаврилиця Дмитро Олегович 2011
7Гретчанна Анна Василівна 2011
8Димуряк Вероніка Миколаївна 2010
9Драганчук Інна Андріївна 2011
10Журик Олександр Дмитрович 2011
11Кодін Сергій Миколайович 2010
12Королянчук Іван Васильович 2011
13Кухлій Артем Іванович 2010
14Лупан Ірина Андріївна 2011
15Малик Олександр Васильович 2011
16Оробко Василь Олександрович 2011
17Павлик Анастасія Мирославівна 2011
18Парнета Юрій Юрійович 2011
19Шеманська Анастасія Миколаївна 2010

2 КЛАС

№п/пПрізвище, ім'я, по-батькові Рік народженння

1Бойчук Світлана Дмитрівна 2010
2Бугайчук Олександра Ярославівна 2010
3Ватаманчук Ольга Миколаївна 2010
4Вівчар Христина Любомирівна 2010
5Гуляк Олександр Іванович 2010
6Демчук Владислава Володимирівна 2010
7Журик Павло Дмитрович 2010

3 КЛАС

№п/пПрізвище, ім'я, по-батькові Рік народженння

1Андрухович Анастасія Василівна 2009
2Ватаманчук Іван Васильович 2009
3Ватаманчук Микола Васильович 2009
4Вигнан Каріна Михайлівна 2009
5Гресько Іванна Іллівна 2008
6Гуляк Іван Іванович 2009
7Загороднюк Вікторія Іванівна 2008
8Зимайло Дарія Іллівна 2009
9Мозуль Катерина Степанівна 2008
10Павлик Олександра Василівна 2008
11Потапова Вікторія Андріївна 2009
12Радик Христина Ярославівна 2009
13Сагановська Каріна Вадимівна 2009
14Скибінський Костянтин Богданович 2010
15Турецький Володимир Іванович 2009
16Шкварчук Вікторія Ярославівна 2009
17Шпатц Міхаела Міхаелівна 2009

4 КЛАС

№п/пПрізвище, ім'я, по-батькові Рік народженння

1Арсенчук Ангеліна Іванівна 2008
2Ватаманчук Аліна Василівна 2008
3Воробець Василь Емануілович 2008
4Григоришин Микола Васильович 2008
5Гушуляк Владислав Юрійович 2008
6Кіндрат Василь Васильович 2008
7Кінзірська Валентина Андріївна 2008
8Нуцуляк Василь Іванович 2008
9Паньків Роман Васильович 2008
10Повшук Оксана Миколаївна 2008
11Стецький Олександр Сергійович 2008
12Томко Андрій Ярославович 2008
13Харюк Святослав Мирославович 2008

5 КЛАС

№п/пПрізвище, ім'я, по-батькові Рік народженння

1Анака Ярославна Ярославівна 2006
2Боєв Андрій Володимирович 2007
3Вигнан Ганна Михайлівна 2007
4Демчук Евеліна Володимирівна 2007
5Званімір Георгій Іванович 2007
6Кочергін Олександр Юрійович 2007
7Мосійчук Ярославна Володимирівна 2007
8Павлик Олександр Мирославович 2007
9Павчук Марія Василівна 2007
10Тирон Дмитро Ярославович 2006
11Томко Василь Іванович 2007

6 КЛАС

№п/пПрізвище, ім'я, по-батькові Рік народженння

1Вигнан Ігор Михайлович 2005
2Візнюк Артем Ілліч 2006
3Гретчана Марія Василівна 2006
4Загарія Дмитро Іванович 2006
5Ілишин Михайло Юрійович 2006
6Костюк Олександр Миколайович 2006
7Негрич Тарас Іванович 2006
8Паньків Віталіна Василівна 2006
9Паньків Ярославна Ярославівна 2006
10Петрейчук Віталій Іванович 2006
11Потапова Олександра Андріївна 2006

7 КЛАС

№п/пПрізвище, ім'я, по-батькові Рік народженння

1Анака Олександр Олексійович 09.03. 2005
2Бербенюк Іван Миколайович 20.01.2005
3Бутук Микола Михайлович 24.10.2004
4Воробець Михайло Емануілович 21.09.2005
5Григоришин Артем Васильович 08.07.2005
6Загороднюк Вікторія Петрівна 17.06.2005
7Кухлій Олександр Іванович 24.03.2005
8Лесик Віталій Васильович 17.02.2005
9Лесик Каріна Іванівна 19.03.2005
10Лупан Богдан Андрійович 19.09.2005
11Паньків Михайло Ярославович 21.11.2004
12Пастухов Віталій Богданович 30.06.2005
13Петрейчук Богдан Іванович 07.04.2005
14 Скрипник Денис Валерійович 27.05.2005
15Томко Іван Васильович 04.05.2005
16Томко Іванна Іванівна 20.06.2005
17Шпатц Вікторія Міхаелівна 16.09.2005
18Янко Анастасія Миколаївна 01.05.2005

8 КЛАС

№п/пПрізвище, ім'я, по-батькові Рік народженння

1Бажанський Іван Іванович 2004
2Воробець Дмитро Юрійович 2004
3Воробець Наталя Юріївна 2003
4Гофман Оксана Андріївна 2004
5Давідова Тетяна Олександрівна 2004
6Лупан Олександр Андрійович 2004
7Мензак Вікторія Віталіївна 2004
8Мигайчук Руслана Русланівна 2004
9Павлюк Роман Юрійовича 2004
10Повшук Аліна Миколаївна 2004
11Фірчук Христина Сергіївна 2004
12Якушик Богдан Васильович 2004

9 КЛАС

№п/пПрізвище, ім'я, по-батькові Рік народженння

1Безкоровайний Олександр Ярославович 11.11.2003
2Ватаманчук Микола Ярославович 26.10.2003
3Вигнан Аліна Михайлівна 12.03.2003
4Загарія Сніжана Іванівна 09.03.2003
5Звізда Галина Михайлівна 05.06.2003
6Зимайло Тетяна Михайлівна 08.03.2003
7Ілишин Юрій Юрійович 09.02.2003
8Кадельник Ольга Іванівна 11.07.2003
9Маринич Ілля Михайлович 09.08.2003
10Павлик Ніна Іванівна 24.09.2003
11Пазюк Віталій Іванович 16.08.2003
12Прокоп’юк Галина Єфремівна 11.11.2002
13Скибінська Аліна Іллівна 16.09.2003
14Томко Богдан Іванович 26.09.2003
15Шиманська Оксана Миколаївна 10.06.2003
16Шпатц Наталія Міхаелівна 07.09.2003

10 КЛАС

№п/пПрізвище, ім'я, по-батькові Рік народженння

1Гушуляк Антон Васильович 2001
2Ісопенко Ірина Вадимівна 2002
3Павчук Ангеліна Василівна 2002
4Пазюк Тетяна Іванівна 2002
5Фірчук Богдана Сергіївна 2002
6 Харюк Іван Мирославович 2002

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Друзі сайту