Офіційний сайт школи

ВАС ВІТАЄ ДОРОШОВЕЦЬКИЙ НВК!

Неділя, 12 Липня 2020, 20.40.57

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 18

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Список учнів Дорошовецького НВК

СПИСОК УЧНІВ ДОРОШОВЕЦЬКОГО НВК

 

1 КЛАС

 

№п/п Прізвище, ім'я, по-батькові Рік народженння
1 Анака Аліна Миколаївна 2011
2 Андрусяк Олександр Олександрович 2011
3 Бойко Андрій Русланович 2011
4 Бузинський Денис Сергійович 2011
5 Вівчар Анастасія Любомирівна 2011
6 Гаврилиця Дмитро Олегович 2011
7 Гретчанна Анна Василівна 2011
8 Димуряк Вероніка Миколаївна 2010
9 Драганчук Інна Андріївна 2011
10 Журик Олександр Дмитрович 2011
11 Кодін Сергій Миколайович 2010
12 Королянчук Іван Васильович 2011
13 Кухлій Артем Іванович 2010
14 Лупан Ірина Андріївна 2011
15 Малик Олександр Васильович 2011
16 Оробко Василь Олександрович 2011
17 Павлик Анастасія Мирославівна 2011
18 Парнета Юрій Юрійович 2011
19 Шеманська Анастасія Миколаївна 2010

 

 

2 КЛАС

 

№п/п Прізвище, ім'я, по-батькові Рік народженння

 

1 Бойчук Світлана Дмитрівна 2010
2 Бугайчук Олександра Ярославівна 2010
3 Ватаманчук Ольга Миколаївна 2010
4 Вівчар Христина Любомирівна 2010
5 Гуляк Олександр Іванович 2010
6 Демчук Владислава Володимирівна 2010
7 Журик Павло Дмитрович 2010

 

 

3 КЛАС

 

№п/п Прізвище, ім'я, по-батькові Рік народженння

 

1 Андрухович Анастасія Василівна 2009
2 Ватаманчук Іван Васильович 2009
3 Ватаманчук Микола Васильович 2009
4 Вигнан Каріна Михайлівна 2009
5 Гресько Іванна Іллівна 2008
6 Гуляк Іван Іванович 2009
7 Загороднюк Вікторія Іванівна 2008
8 Зимайло Дарія Іллівна 2009
9 Мозуль Катерина Степанівна 2008
10 Павлик Олександра Василівна 2008
11 Потапова Вікторія Андріївна 2009
12 Радик Христина Ярославівна 2009
13 Сагановська Каріна Вадимівна 2009
14 Скибінський Костянтин Богданович 2010
15 Турецький Володимир Іванович 2009
16 Шкварчук Вікторія Ярославівна 2009
17 Шпатц Міхаела Міхаелівна 2009

 

 

4 КЛАС

 

№п/п Прізвище, ім'я, по-батькові Рік народженння

 

1 Арсенчук Ангеліна Іванівна 2008
2 Ватаманчук Аліна Василівна 2008
3 Воробець Василь Емануілович 2008
4 Григоришин Микола Васильович 2008
5 Гушуляк Владислав Юрійович 2008
6 Кіндрат Василь Васильович 2008
7 Кінзірська Валентина Андріївна 2008
8 Нуцуляк Василь Іванович 2008
9 Паньків Роман Васильович 2008
10 Повшук Оксана Миколаївна 2008
11 Стецький Олександр Сергійович 2008
12 Томко Андрій Ярославович 2008
13 Харюк Святослав Мирославович 2008

 

 

5 КЛАС

 

№п/п Прізвище, ім'я, по-батькові Рік народженння

 

1 Анака Ярославна Ярославівна 2006
2 Боєв Андрій Володимирович 2007
3 Вигнан Ганна Михайлівна 2007
4 Демчук Евеліна Володимирівна 2007
5 Званімір Георгій Іванович 2007
6 Кочергін Олександр Юрійович 2007
7 Мосійчук Ярославна Володимирівна 2007
8 Павлик Олександр Мирославович 2007
9 Павчук Марія Василівна 2007
10 Тирон Дмитро Ярославович 2006
11 Томко Василь Іванович 2007

 

 

6 КЛАС

 

№п/п Прізвище, ім'я, по-батькові Рік народженння

 

1 Вигнан Ігор Михайлович 2005
2 Візнюк Артем Ілліч 2006
3 Гретчана Марія Василівна 2006
4 Загарія Дмитро Іванович 2006
     
5 Костюк Олександр Миколайович 2006
6 Негрич Тарас Іванович 2006
7 Паньків Віталіна Василівна 2006
8 Паньків Ярославна Ярославівна 2006
9 Петрейчук Віталій Іванович 2006
     

 

 

7 КЛАС

 

№п/п Прізвище, ім'я, по-батькові Рік народженння

 

1 Анака Олександр Олексійович 09.03. 2005
2 Бербенюк Іван Миколайович 20.01.2005
3 Бутук Микола Михайлович 24.10.2004
4 Воробець Михайло Емануілович 21.09.2005
5 Григоришин Артем Васильович 08.07.2005
6 Загороднюк Вікторія Петрівна 17.06.2005
7 Кухлій Олександр Іванович 24.03.2005
8 Лесик Віталій Васильович 17.02.2005
9 Лесик Каріна Іванівна 19.03.2005
10 Лупан Богдан Андрійович 19.09.2005
11 Паньків Михайло Ярославович 21.11.2004
12 Пастухов Віталій Богданович 30.06.2005
13 Петрейчук Богдан Іванович 07.04.2005
14 Скрипник Денис Валерійович 27.05.2005
15 Томко Іван Васильович 04.05.2005
16 Томко Іванна Іванівна 20.06.2005
17 Шпатц Вікторія Міхаелівна 16.09.2005
18 Янко Анастасія Миколаївна 01.05.2005

 

 

8 КЛАС

 

№п/п Прізвище, ім'я, по-батькові Рік народженння

 

1 Бажанський Іван Іванович 2004
2 Воробець Дмитро Юрійович 2004
3 Воробець Наталя Юріївна 2003
4 Гофман Оксана Андріївна 2004
5 Давідова Тетяна Олександрівна 2004
6 Лупан Олександр Андрійович 2004
7 Мензак Вікторія Віталіївна 2004
8 Мигайчук Руслана Русланівна 2004
9 Павлюк Роман Юрійовича 2004
10 Повшук Аліна Миколаївна 2004
11 Фірчук Христина Сергіївна 2004
12 Якушик Богдан Васильович 2004

 

 

9 КЛАС

 

№п/п Прізвище, ім'я, по-батькові Рік народженння

 

1 Безкоровайний Олександр Ярославович 11.11.2003
2 Ватаманчук Микола Ярославович 26.10.2003
3 Вигнан Аліна Михайлівна 12.03.2003
4 Загарія Сніжана Іванівна 09.03.2003
5 Звізда Галина Михайлівна 05.06.2003
6 Зимайло Тетяна Михайлівна 08.03.2003
7 Ілишин Юрій Юрійович 09.02.2003
8 Кадельник Ольга Іванівна 11.07.2003
9 Маринич Ілля Михайлович 09.08.2003
10 Павлик Ніна Іванівна 24.09.2003
11 Пазюк Віталій Іванович 16.08.2003
12 Прокоп’юк Галина Єфремівна 11.11.2002
13 Скибінська Аліна Іллівна 16.09.2003
14 Томко Богдан Іванович 26.09.2003
15 Шиманська Оксана Миколаївна 10.06.2003
16 Шпатц Наталія Міхаелівна 07.09.2003

 

 

10 КЛАС

 

№п/п Прізвище, ім'я, по-батькові Рік народженння

 

1 Гушуляк Антон Васильович 2001
2 Ісопенко Ірина Вадимівна 2002
3 Павчук Ангеліна Василівна 2002
4 Пазюк Тетяна Іванівна 2002
5 Фірчук Богдана Сергіївна 2002
6 Харюк Іван Мирославович 2002

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту