Офіційний сайт школи

ВАС ВІТАЄ ДОРОШОВЕЦЬКИЙ НВК!

Субота, 20 Квітня 2024, 16.42.53

Головна » 2018 » Лютий » 8 » Зустріч поколінь.
20.14.56
Зустріч поколінь.

Допоки житимуть традиції, доти невидима нитка єднатиме покоління…

Ось уже багато років поспіль Дорошовецький НВК радо відчиняє двері для тих, чия дорога в доросле життя починалась останнім дзвінком у цьому закладі.

Перша субота лютого – це незмінна дата святкової зустрічі, до якої ретельно готуються педагоги та учні. Для своїх випускників вихованці готують справжню концертну програму: веселі танці, пісні, інсценізації.

І ось 3 лютого актова зала Дорошовецького НВК знову зібрала випускників, які прийшли у на вечір, щоб ще раз відчути себе учнями у стінах рідної школи, зустрітися зі шкільними друзями, однокласниками, вчителями.

З найщирішими вітаннями до усіх присутніх звернулася директор НВК Кітар Одарка Василівна. Вона наголосила , що школа щорічно чекає своїх випускників, незалежно від року випуску, рангів та посад, радіє їхнім успіхам і запрошує розповісти про себе, дізнатися про долю своїх однокласників, поринути в теплу, незабутню атмосферу шкільного життя. Особливим приводом для гордості є випускники, яких сьогодні українці по праву величають захисниками рідної землі.

У залі справді панувала родинна атмосфера, адже серед гостей були представники різних поколінь: від випускників 1968 до 2017 року. Ніби велика сім’я зібралася разом, щоб поділитися спогадами. На жаль, не всі вони веселі. Хвилиною мовчання вшанували присутні вчителів , однокласників та захисників України, яких уже немає серед нас, але світла пам'ять про них житиме вічно.

Випускники з великим задоволенням переглядали шкільний відео-альбом, пригадували шкільні будні, дитячі забавки та відповідали на цікаві жартівливі запитання, ділилися спогадами, прощалися з надією зустрітися знову.

Приємно , що не дивлячись на десятки років, які минули з дня закінчення школи, випускники не забувають свою альма-матер, яка дала їм путівку в життя.

Переглядів: 615 | Додав: Васильович | Рейтинг: 5.0/1

«  Лютий 2018  »